HOROSKOPI

Zbuloni çfarë motre ose vëllai jeni sipas shenjës së horoskopit

Demi: Nuk të lë t’ja prekësh gjërat

Binjakët: Thotë gjëra pa kuptim, vetëm për të të acaruar

Gaforrja: Të ndjeshëm, pretendojnë gjithmonë se ti e ke fajin

Luani: Mundohet të bëjë ligjin

Virgjëresha: I pëlqen të komentojë gjithçka që ndodh

Peshorja: Asnjëherë se marrin përsipër fajin

Akrepi: Nuk të tregon kurrë se çfarë ka që s’shkon, rri me nerva për një kohë të gjatë

Shigjetari: E kap e qeshura në situatat më të këqija

Bricjapi: Sillet sikur ti je budalla dhe vetëm ai i di të gjitha

Ujori: Asnjëherë nuk është dakord, gjithmonë kundër

Peshqit: Shumë bujar por gjithmonë harron t’i bëjë punët që i takojnë në shtëpi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *