SHOWBIZ

VIDEO/ Pamje tunduese, Flaka Krelani i vë “flakën” Instagramit

Ajo është një emër i njohur i këngës shqipe, por emri i saj sot është i lidhur ngushtë dhe me flakën që i ka vënë rrjetit me këtë kërcim që mund të shikoni në videon e mëposhtme.

Flaka Krelani në këtë kërcim ekzaltues vjen me një veshje provokuese dhe ca më tepër ndjellëse janë dhe lëvizjet e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *