LAJME

Tjetër video se si vidhen ndihmat për tërmetin në Shqipëri

Ish- kryeministri Sali Berisha poston një video ku pretendon se është regjistruar në një nga mangazinat ku bëhet shpërndarja e ndihmave emergjente për të prekurit nga tërmeti.

Sipas tij pamjet tregojnë makinat private teksa mbushen nga persona të cilët qytetarët i denoncojnë se nuk janë të dëmtuar.

Video është regjistruar mbrëmjen e kaluar ndërsa sipas qytetarëve punonjësit që shpërndanin ndihma mbushin makiant e familjarëve të tyre dhe largoheshin.

“Shikoni se si narkozyrtaret mbushin makinat me ndihma per te demtuarit nga termeti.

Shikoni videon e qytetarit dixhital dhe lexoni mesazhin e tij. sb

Pershendetje dr video esht ber mbrem ne Oren 10 te Nates Ku punonjesit qe shperndanin ndihma mbushnin makinat e familjarve Te tyre dhe i merrnin”, shkruan ish-kryeministri Sali Berisha në rrjetet sociale.

Shikoni se si narkozyrtaret mbushin makinat me ndihma per te demtuarit nga termeti.Shikoni videon e qytetarit dixhital dhe lexoni mesazhin e tij. sbPershendetje dr video esht ber mbrem ne Oren 10 te Nates Ku punonjesit qe shperndanin ndihma mbushnin makinat e familjarve Te tyre dhe I merrnin 😡😡😡

Posted by Sali Berisha on Saturday, November 30, 2019

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *