SHOWBIZ

Tayna shfaqet në Zvicër, sa melankolike

Tayna bëri bujë mbrëmë me lajmin se ajo është larguar për në Zvicër

Tayna dje ka arritur që të udhëtojë për në Zvicër, pas disa muajve vetizolim në Kosovë. Madje për Taynan ishte përfolur si njëra prej atyre vajzave që kishte përfituar dhe nuk ishte izoluar në konvikte në Kosovë, por që ishte liruar para kohe dhe ishte karantinuar në shtëpinë e saj.

View this post on Instagram

💚

A post shared by Tayna (@tayna) on

Por, dje Tayna u pa që ka udhëtuar për në Zvicër.

U tha se ajo është në shtetin helvetik për incizimin e një videoklipi.

E pas kësaj ajo është shfaqur me një foto buzë një liqeni ku bën një pozë tepër melankolike.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *