SHOWBIZ

Pasi e dashura bëri publike lidhjen me Robertin, Nora bën reagimin që na la gojëhapur

Tre ditë më parë, Xhesi deklaroi se ajo dhe Robert Berisha kanë qenë të lidhur, duke konfirmuar kështu lajmet që qarkullonin vitin e kaluar. Modelja shprehej se dëshiron që ata të rikthehen dhe do e dojë Robertin përgjithmonë. Në një status tjetër Xhesi sqaronte se nuk ia prishi martesën Robertit pasi ai dhe ish-gruaja ishin […]