HOROSKOPI

Horoskopi i 2020-tës për Shigjetarin, ja çfarë parashikojnë yjet për Paratë,Karriera,Dashuria, Shëndeti..

Shigjetari Shigjetari për vitin 2020 do të ketë ndryshime në jetë, por edhe një shans për të rimenduar mënyrën se si e prezantojnë veten në botë. Dashuria: Në pranverën e vitit 2020, do të keni vështirësi sa i takon marrëdhënieve me partnerin për personat që janë në një lidhje. Ndërsa të tjerët gjatë këtij viti […]

HOROSKOPI

Shigjetari / Horoskopi Vjetor 2020:Dashuria, Shëndeti, Paraja dhe Këshilla

Disa nga aspektet më energjike gjatë vitit 2020 do të jenë partneriteti në punë, dashuria në familje dhe çdo lloj tjetër marrëdhënie mes jush dhe personave që ju rrethojnë si të afërmit e shoqëria. Nga romantizmi dhe intimiteti, te ndërlidhjet në biznes dhe përkushtimet e tjera qoftë në shoqëri apo punë, aleancat forcohen gjatë këtij […]