HOROSKOPI

Do ju zgjidhen problemet qe ju mundojne/ Astrologu i famshem Paolo Fox paralajmeron kete shenje

Dashi Në dashuri do të keni mundësi që të zgjidhni problemet në çift, në sajë të kalimit tranzit të Venusit. Në punë do të keni dëshirë për ndryshim. Këshillohet që të mos krijoni polemika të kota. Demi Do të nisë gradualisht një fazë rikuperimi. Në dashuri gjërat ecin mirë, por sërish ju do të jeni […]

HOROSKOPI

Do keni ndryshime te medha, Astrologu Paolo Fox zbulon 2 shenjat me FAT te viti 2020

Dashi: Për të lindurit në shenjën e Dashit viti 2020 parashikohet shumë i qetë dhe ndryshimet do të ndodhin vetëm nëse ju do t’i bëni ato. Ju jeni aventurierë dhe njerëz entuziastë. Miqtë që ju rrinë pranë nuk mërziten kurrë, nëse janë afër jush. Jeta sentimentale po ashtu do të jetë e qëndrueshme. Përvojat tuaja të […]

HOROSKOPI

Horoskopi javor 13-19 Prill sipas astrologut te famshem PAOLO FOX, ja shenja me FAT e javes

Dashi Do të jetë e vështirë të shmangni pesimizmin që lidhet me përvojat e ndryshme në të kaluarën apo të tashmen. Ju do të jeni të prirur drejt mosbesimit ndaj fjalëve të njerëzve rreth jush. Kostot ose angazhimet e papritura do të krijojnë tensione të padëshiruara, jo sepse ato janë të vështira për t’u zbatuar, […]

HOROSKOPI

Horoskop- Parashikimi i astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat,

Ky është horoskopi për ditën e diel 1 dhjetor 2019.Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Një ditë e qetë për Dashin që do të jetojë një kohë të shkëlqyeshme në dashuri. Do jeni optimist dhe […]