HOROSKOPI

HOROSKOPI date 18 PRILL sipas astrologes Meri, kjo shenje do kete ndryshime drastike

Dashi Dite edhe me mosmarrëveshje, por edhe me pasion te zjarrte kjo e sotmja për te dashuruarit. Do përjetoni emocione pa fund. Beqaret do realizojnë takime vërtet interesante te cilat mund t’ua shndërrojnë jetën përgjithmonë. Situata financiare do konsolidohet tej mase. As vete nuk do e kuptoni sepse gjithçka do vendoset ne rregull. Demi Do […]

HOROSKOPI

Do te keni ngritje te medha ekonomike, astrologia Meri zbulon 3 shenjat me FAT te vitit 2020

Astrologe Meri Shehu ka treguar se shenja me më pak fat për këtë vit janë Gaforret ndërsa shenja me më shumë fat Bricjapët të cilët do kenë një vit të shkëlqyer. Lexoni më poshtë parashikimin për çdo shenjë sipas renditjes së tyre. `12.Gaforret do të jenë në një pozicion të vështirë në 2020-ën, do kenë […]

HOROSKOPI

‘Kujdes në luftën për pushtet, do krijoni lidhje të fsheha’/ Meri Shehu bën parashikimin ‘rozë’ për shenjat e zodiakut

Astrologia Meri Shehu ka bërë parashikimin e horoskopit në versionin ‘rozë’ për të 12 shenjat e zodiakut. Shehu ka parashikuar sesi do të jetë fundjava për shenjat, dhe cila do të jetë më e favorizuara në dashuri.  PARASHIKIMI: Dashi Një njohje e mirë me dikë që ju shton humorin dhe mund të zgjeroj rrethin e […]

HOROSKOPI

Një takim shumë i rëndësishëm ju pret/ Zonja Meri paralajmëron këtë shenjë të horoskopit

Bëhet fjalë për shenjën e Bricjapit. Sipas Meri Shehut një takim shumë i rëndësishëm do e bëjë këtë shenjë që të rregullojë gabimet e bëra. Horoskopi i publikuar nga Meri Shehu në Facebook: Dashi- Kan filluar te qarkullojnene mendjen tuaj disa ide dhe plane te reja te cilat po veritetn dhe do vertiten ne mendjen […]

HOROSKOPI

Horoskopi javor 10 – 16 shkurt sipas astrologe Meri, ja shenja me FAT…

Ky është parashikimi i shenjave të horoskopit për këtë javë 10 shkurt deri 16 shkurt 2020. Horoskopi javor evidenton se këto janë disa nga gjërat kryesore që pritet t’i ndodhin çdo shenje. Dashi Dashuria: Sektori sentimental për ata që kanë lindur Dash mund të ketë nevojë për rishikim të kujdesshëm. Këtë javë do të keni […]