HOROSKOPI

Keni pasur një javë ‘të çmendur’, kjo është shenja që duhet të pushojë me patjetër sot, ja ç’kanë rezervuar yjet për të tjerat

Dashi Është e rëndësishme që gjatë kësaj të diele të ndaloni dhe të pushoni pak. Keni akumuluar shumë stres gjatë kësaj jave, kjo për shkak të bashkëpunëtorëve tuaj. Mundohuni që të rigjeni ekuilibrin me veten dhe të tjerët. Demi Do keni mendime mjaft të frytshme, ku do të keni mundësi që të mendoni për të […]

HOROSKOPI

Daily Horoscope Mar 8,2020

Aries–Mar 8, 2020 – An evening at home with your sweetheart could seem very appealing today, Aries. Sex and romance are very much on your mind, and you might surprise yourself with how Earthy you feel. You could decide to pick up a romantic novel or see a sexy movie. You could learn to communicate better […]

HOROSKOPI

‘Impulsiviteti mund të prishë marrëdhënien tuaj’/ Kjo është shenja që duhet të bëjë kujdes sot, lexoni parashikimin e horoskopit

Ky është horoskopi për ditën e diel 8 mars 2020. Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Lajm i mirë vjen për të dashuruarit, por mos u shqetësoni dhe mbi të gjitha tregohuni më të rezervuar. Këto janë rastet kur duhet […]

HOROSKOPI

Horoskopi mujor, dashuria, puna, financat për muajin mars 2020

Ky është horoskopi për muajin mars 2020. Njihuni me parashikimin për punën, dhe ndjenjat, si do ecë ky muaj për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Në fillim të këtij muaji në sferën sentimentale gjithçka do të jetë mirë sepse Venusi, në planetin e dashurisë, është në tranzit në qiellin tuaj. Fatkeqësisht, gjërat ndërlikohen […]

HOROSKOPI

HOROSKOPI i muajit MARS sipas astrologut te famshem PAOLO FOX, ja shenja me FAT

Dashi Dashuria: Në fillim të këtij muaji në sferën sentimentale gjithçka do të jetë mirë sepse Venusi, në planetin e dashurisë, është në tranzit në qiellin tuaj. Fatkeqësisht, gjërat ndërlikohen dhe marrëdhënia mund të futet në krizë. Prandaj, përpiquni të gjeni një marrëveshje të mirë dhe të zgjidhni keqkuptime të panevojshme që sigurisht nuk ndihmojnë […]