HOROSKOPI

Do ju rikthehet buzeqeshja, HOROSKOPI javor 13-19 Prill i detajuar per cdo shenje

Dashi Marsi rekomandon ta dëgjoni më shumë zërin tuaj të brendshëm gjatë kësaj jave. Do jeni të frymëzuar dhe plot imagjinatë. Shëndeti do jetë gjatë gjithë kohës i mbrojtur nga yjet, megjithatë mirë është të mbroheni pak nga ndryshimet e motit. Në planin financiar mos merrni vendime të nxituara të cilat mund t’iu sjellin probleme […]

HOROSKOPI

HOROSKOPI JAVOR 3-9 shkurt/ ‘Javë e re, kësmeti i ri’, Paolo Fox parashikon supriza për të gjitha shenjat

Dashi Marrëdhënia në çift nuk do të shkojë mirë, sidomos nëse jeni të lidhur prej shumë kohësh. Mundohuni që të paktën të bëni kompromis. Tregoni kujdes për shëndetin dhe ruhuni nga sforcimet. Janë të këshillueshme shëtitjet në natyrë. Gjithçka do të ecë mirë në aspektin profesional. Do të keni të ardhura të mira, nëse do […]