HOROSKOPI

Demi i pari, Gaforrja e Fundit/ Astrologia Meri paralajmeron per ndryshime ne daten 15 Shtator

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK I MUAJIT SHTATOR 2020 Te gjitha shenjat duhet të bëjnë kujdes në mes të Shtatorit, ku Mërkuri në shenjën e Peshores do të bëjë një katërkëndësh të vështirë me Plutonin nga Bricjapi. Këtu mendimet, idetë nuk do gjejnë një zgjidhje, çështjet shëndetësore, çështjet ligjore do të marrin pak vështirësi, humbje, kontradikta, strese, paqartësira. […]

HOROSKOPI

Astrologji/ fati sipas kalendarit, zbulon shenjen me ndryshime drastike ne daten 22 Shtator

DASHI: Të menaxhoni sa më mirë situatat në vendin tuaj të punës s’është aspak e lehtë. Edhe nëse jeni në pozicion drejtues apo keni përgjegjësi të mëdha, shpeshherë e gjykoni pozicionin tuaj në mënyrë drastike. Ju kërkoni gjithnjë pushtet absolut, por duhet të kuptoni se jo gjithmonë mund ta arrini. Nëse jeni thjesht nëpunës, po […]

HOROSKOPI

Parate, puna dhe dashuria/ Horoskopi i detajuar i gjysmes se dyte te vitit 2020, paskemi lajme

Astrologët parashikojnë një seri ndryshimesh në jetën e Bricjapëve, të cilët do të kenë fitime financiare. Beqarët e shenjës së Dashit dhe Akrepit do të kenë mundësinë të bien në dashuri në pjesën e dytë të vitit. Ky vit do të jetë i shkëlqyer edhe për Demin, ndërsa Luanët do të shijojnë shëndet të mirë […]

HOROSKOPI

Ju të dashuruarit do jeni shumë në formë! Beqarët do bëjnë ç’tju thotë zemra…horoskopi për sot

DASHI 21. mars – 20. prill Do ndiheni mjaft mire pranë atij qe dashuroni sot dhe marrëdhënia me partnerin do mbetet e mire. Do shkëmbeni idetë dhe mendimet me te. Beqaret nuk do e ndryshojnë dot statusin edhe pse do mundohen gjithë kohës. Financat do jene shume te dobëta për shkak te shpenzimeve te jashtëzakonshme […]

HOROSKOPI

Shëndeti, dashuria, puna dhe financat/ Ky eshte horoskopi i detajuar për muajin Shtator 2020

Dashi Puna: Në shtator do të përjetoni një situatë në punë ose në biznesin tuaj që mund të çojë në ndonjë humbje, vonesë ose ndërlikime të tjera. Vështirë se do të ketë një surprizë në një situatë të tillë dhe ju keni përvojë të mjaftueshme për të reaguar në mënyrë adekuate. Sidoqoftë, vendimet e vështira […]

HOROSKOPI

Horoskopi i të mërkurës 27 Gusht 2020 Shenjat që duhet të kenë kujdes nga …

Dashi-Pas disa javësh disi të trazuara, miqësia me dikë ka arritur një stad tjetër. Po shkoni drejt një faze tjetër, tepër interesante. Të pasurit një bashkëbisedim është e lehtë, por së fundmi po komunikoni kaq mirë me njëri-tjetrin sa duket sikur mund t’i lexoni mendimet. Demi-Nëse një mik sugjeron një ide që duket jashtë karakterit […]

HOROSKOPI

Ja çfarë ndodh ditën e hënë me secilën nga shenjat e Horoskopit, 24 Gusht 2020

Dashi-Kjo e hënë do të jetë mjaft e mirë sa i takon ndjenjave, ku mund të ketë takime interesante. Parashikohen pasione të mëdha. Në punë, bëni mirë që të mos rrezikoni, por sistemoni situatat e mbetura pezull. Demi-Ju pret një ditë e lodhshme dhe nën ritmin e duhur sa i takon ndjenjave dhe raporteve ndërpersonale, […]

HOROSKOPI

Ja çfarë ndodh ditën e hënë me secilën nga shenjat e Horoskopit, 24 Gusht 2020

Dashi-Kjo e hënë do të jetë mjaft e mirë sa i takon ndjenjave, ku mund të ketë takime interesante. Parashikohen pasione të mëdha. Në punë, bëni mirë që të mos rrezikoni, por sistemoni situatat e mbetura pezull. Demi-Ju pret një ditë e lodhshme dhe nën ritmin e duhur sa i takon ndjenjave dhe raporteve ndërpersonale, […]

HOROSKOPI

Horoskopi, e dielë 23 gusht 2020

Dashi Në dashuri keni nevojë për një konfirmim të raportit që keni, sidomos nëse keni të bëni me të lindur në shenjën e peshores ose bricjapit. Mundohuni që të mos debatoni dhe acaroheni. Në punë do të ketë zhvillime të reja, ndaj mundohuni që të qartësoni situatën. Demi Në dashuri mëngjesi do të ecë më […]

HOROSKOPI

Dashurojne me gjithe zemer/ Keto jane 3 Femrat e horoskopit qe dine te japin shume dashuri

Shenjat zodiakale që dashuria i sëmur janë Gaforrja, Akrepi dhe Peshqit. Besojnë vërtet që ekziston një shpirt binjak për të g jithë dhe kur nisin një marrëdhënie japin gjithçka nga vetja. Nëse keni në krah një nga këto shenja të zodiakut, ndihuni me fat! Gaforrja, shenja më e lidhur Pa dyshim, Gaforrja është shenja më […]

HOROSKOPI

Doni “burrë për shtëpi”? Astrologjia rekomandon këtë shenjë të Horoskopit

Të gjesh njeriun e jetës është punë e vështirë, por astrologjia me truket e saj arrin të na jap disa tipare të personave që rezultojnë të vërteta në afatgjatë. Të gjitha shenjat e zodiakut kanë veçantinë e tyre, por kur vjen puna për të gjetur “grua për shtëpi” ose “burrë për shtëpi”, astrologjia ja vë […]

HOROSKOPI

FATI YT SOT, HOROSKOPI 21 QERSHOR 2020

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të shohin një mënyrë të re për t’u bërë të pasur. Megjithatë, mos nxitoni teksa merrni një vendim. Rekomandohet të kujdeseni për veten. Rishikoni dietën ushqimore dhe mos e shkelni atë. Sa i përket marrëdhënieve personale, nuk parashikohet asnjë problem. Demi Ekziston mundësia të përfshiheni nga pesimizmi. Do […]