HOROSKOPI

Horoskopi Kinez për Vitin 2020

Horoskopi Kinez bazohet në një cikël 12 vjeçar ku çdo vit në atë cikël lidhet me një shenjë kafshe. Shenjat e horoskopit kinez përcaktohen nga viti i lindjes. Shenjën tuaj të horoskopit kinez mund ta gjeni në listën e mëposhtme: Miu: 1900, 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008Bualli: 1901, 1913, 1925, 1937, […]

HOROSKOPI

Horoskopi mujor, dashuria, puna, financat për muajin mars 2020

Ky është horoskopi për muajin mars 2020. Njihuni me parashikimin për punën, dhe ndjenjat, si do ecë ky muaj për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Në fillim të këtij muaji në sferën sentimentale gjithçka do të jetë mirë sepse Venusi, në planetin e dashurisë, është në tranzit në qiellin tuaj. Fatkeqësisht, gjërat ndërlikohen […]

HOROSKOPI

Horoskopi I 2020-tës Për Peshqit, Ja Çfarë Parashikojnë Yjet Për Paratë,Karriera,Dashuria, Shëndeti..

Peshqit Çfarë i pret Peshqit këtë vit të ri? Në fakt, miq të dashur të shenjës zodiakale të Peshqve, parashikimet për vitin e ri nuk janë më të mirat. Nuk do të jetë vit i paharrueshëm për ju, megjithëse siç e dini, janë 365 ditë dhe dot ketë kohë si për gëzime, ashtu  edhe për […]

HOROSKOPI

Horoskopi I 2020-tës Për Ujorin, Ja Çfarë Parashikojnë Yjet Për Paratë,Karriera,Dashuria, Shëndeti..

Horoskopi i vitit 2020 për Ujorin do të jetë me ulje e ngritje, por që nuk duhet të tremben. Sepse do të rriten personalisht dhe do të krijojnë eksperiencë të madhe. Me kuriozitetin e tyre të linduri, do të mësojnë t’i shohin gjërat nga një anë tjetër, që do t’i bëjë të vlerësojnë më shumë […]

HOROSKOPI

Horoskopi i 2020-tës për Bricjapin, ja çfarë parashikojnë yjet për Paratë,Karriera,Dashuria, Shëndeti

Bricjapi Viti 2020 është viti që do të vini mendjen në fokus të plotë dhe do të krijoni botën që keni dëshiruar të jetoni. Mos vallë 2020 do të jetë një vit me fat për Bricjapin? Ndryshe nga viti 2019, viti 2020 do të jetë i jashtëzakonshëm për Bricjapët. Dhe këtu po flasim për të […]

HOROSKOPI

Horoskopi i 2020-tës për Shigjetarin, ja çfarë parashikojnë yjet për Paratë,Karriera,Dashuria, Shëndeti..

Shigjetari Shigjetari për vitin 2020 do të ketë ndryshime në jetë, por edhe një shans për të rimenduar mënyrën se si e prezantojnë veten në botë. Dashuria: Në pranverën e vitit 2020, do të keni vështirësi sa i takon marrëdhënieve me partnerin për personat që janë në një lidhje. Ndërsa të tjerët gjatë këtij viti […]

HOROSKOPI

Horoskopi I 2020-tës për Akrepin, Ja Çfarë Parashikojnë Yjet Për: Paratë,Karriera,Dashuria, Shëndeti

Akrepi Sjellja juaj do të jetë e para që do të ndryshojë: më në fund do të mësoni të përballeni me gjithçka duke evituar ankthin e zakonshëm që ju prek shumë. Yjet ju garantojnë një 2020-ë të artë në të gjitha fushat e jetës suaj, por duhet të mësoni të keni një qëndrim të respektuar […]

HOROSKOPI

Horoskopi I 2020-tës për Peshoren, Ja Çfarë Parashikojnë Yjet Për: Paratë,Karriera,Dashuria, Shëndeti

Peshorja Është e rëndësishme të ndiqni zemrën, por njëkohësisht të respektoni rregullat teksa ky vit shpaloset përpara jush. Një mundësi udhëtimi në muajin maj që hap opsione të reja ekzotike, në qershor gjithçka fokusohet te puna dhe karriera ndërsa nëntori prek financat tuaja. Lidhje të reja dhe të forta në shoqëri, nuk përjashtohen as lidhjet […]

HOROSKOPI

Horoskopi i 2020-tës për dhe Virgjëreshën, ja çfarë parashikojnë yjet për: Paratë,Karriera,Dashuria, Shëndeti

Virgjëresha Horoskopi i Virgjëreshës për vitin 2020 tregon se ky vit do të jetë i mahnitshëm në fushën e biznesit, dhe veçanërisht në blerjet e rëndësishme personale. Mund të bëhet fjalë për një shtëpi, një trashëgimi, ose një përfitim shumë të rëndësishëm që personat e kësaj shenje e kanë pritur për një kohë të gjatë. […]

HOROSKOPI

Horoskopi i 2020-tës për Luanin, ja çfarë parashikojnë yjet për: Paratë,Karriera,Dashuria, Shëndeti

Luani Yjet dhe shanset duket se vazhdojnë të buzëqeshin për luanin në vitin 2020. Megjithatë, një paralajmërojmë luanët për mënyrën sesi do ti shpenzojnë paratë përgjatë vitit 2020. Dashuria: Viti 2020 nuk do të sjellë marrëdhënie të lehta. Deri pas pranverës, nuk është koha për angazhime afatgjata. A do të martohen luanët gjatë vitit 2020? Në […]

HOROSKOPI

Horoskopi I 2020-tës Për Gaforren, Ja Çfarë Parashikojnë Yjet Për: Paratë,Karriera,Dashuria, Shëndeti

Gaforrja Për Gaforren 2020 do të jetë një vit i begatë. Edhe pse në përgjithësi nuk besojnë në fat, dhe pasuria ka pak rëndësi për të lindurit e kësaj shenje, viti i ri do të jetë një periudhë e begatë për ta. Dashuria: Në fillim të vitit 2020, një trazirë e papritur mund të ndodhë në […]

HOROSKOPI

Horoskopi i 2020-tës për Binjakët, ja çfarë parashikojnë yjet për Paratë,Karriera,Dashuria, Shëndeti..

Binjakët Binjakët për vitin 2020 do të kenë një periudhë të fortë të ndërtimi të jetës. Kështu që në vitin 2020 do të përdorin gjithë ndikimin e tyre për të shkuar aty ku me të vërtetë shpresojnë të arrijnë në jetë. Dashuria: A do të martohen Binjakët në vitin 2020? Njerëzit e lindur nën shenjën astrologjike […]

HOROSKOPI

Horoskopi i 2020-tës për Demin, ja çfarë parashikojnë yjet:Paratë,Karriera,Dashuria, Shëndeti..

DEMI Personat e shenjës së Demit janë, zakonisht, shumë racionalë. Në çdo sekondë të jetës, ata i përqendrojnë përpjekjet e tyre duke punuar shumë për të arritur mirëqenien dhe standardin e jetës. Për njerëzit e lindur nën shenjën astrologjike të Demit, viti 2020 është viti i përsosur për dashurinë, familjen dhe shtëpinë. Paratë: Në vitin 2020, […]

HOROSKOPI

Peshorja / Horoskopi Vjetor 2020: Dashuria, Shëndeti, Paraja dhe Këshilla Mujore

Udhëtimet, shkolla dhe planet e ardhshme janë fokusi i vitit 2020. Mos u habisni nëse e shihni veten pjesë e ndonjë kursi që do t’ju ndihmojë të arrini ndonjë prej qëllimeve që i keni vendosur vetes. Është e rëndësishme të ndiqni zemrën, por njëkohësisht të respektoni rregullat teksa ky vit shpaloset përpara jush. Një mundësi […]

HOROSKOPI

Virgjëresha / Horoskopi Vjetor 2020: Dashuria, Shëndeti, Paraja dhe Këshilla

Për të ruajtur kontrollin në jetën tuaj gjatë këtij viti duhet të ruani distancën në shumë situata por edhe të mbani një ndjenjë të fortë drejtëse. Do të preferoni t’ia lini fitoret dhe aritjet triumfante të tjerëve, teksa vetë do të impononi prezencën tuaj përmes mënyrës së veçantë të besnikërisë dhe përkushtimit. Karriera, qëllimet dhe […]