HOROSKOPI

Horoskopi ditor, e martë 3 mars 2020

Dashi Dashuria: Është një moment delikat për shumë nga të lindurit e shenjës dhe disa fjalë shumë të mëdha mund të komprometojnë marrëdhëniet.Mos u tërhiq shumë në litar.Beqarët do ndihen nostalgjik për një person nga e kaluara që kthehet për ta bërë zemrën tuaj të rrah më shpejt.Puna: Jeni mjaft të hutuar dhe rreziku është […]