HOROSKOPI

Horoskopi i të mërkurës 27 Gusht 2020 Shenjat që duhet të kenë kujdes nga …

Dashi-Pas disa javësh disi të trazuara, miqësia me dikë ka arritur një stad tjetër. Po shkoni drejt një faze tjetër, tepër interesante. Të pasurit një bashkëbisedim është e lehtë, por së fundmi po komunikoni kaq mirë me njëri-tjetrin sa duket sikur mund t’i lexoni mendimet. Demi-Nëse një mik sugjeron një ide që duket jashtë karakterit […]

HOROSKOPI

HOROSKOPI date 10 MAJ i detajuar/ Kjo eshte shenja qe do te marr 1 lajm qe ka pritur prej kohesh

Dashi. Hëna do të ketë ndikim të kundërt dhe do të komplikojë emocionet. Duhet të shmangni përplasjet dhe të përdorni energjinë për të gjetur një marrëveshje. Në punë dhe në sferën financiare do të ketë rikuperim. Demi. Dashuria do të jetë e komplikuar dhe idetë tuaja për partnerin/en nuk do të ndryshojnë. Hëna favorizon dashuritë […]