HOROSKOPI

Astrologji/ fati sipas kalendarit, zbulon shenjen me ndryshime drastike ne daten 22 Shtator

DASHI: Të menaxhoni sa më mirë situatat në vendin tuaj të punës s’është aspak e lehtë. Edhe nëse jeni në pozicion drejtues apo keni përgjegjësi të mëdha, shpeshherë e gjykoni pozicionin tuaj në mënyrë drastike. Ju kërkoni gjithnjë pushtet absolut, por duhet të kuptoni se jo gjithmonë mund ta arrini. Nëse jeni thjesht nëpunës, po […]

HOROSKOPI

Shëndeti, dashuria, puna dhe financat/ Ky eshte horoskopi i detajuar për muajin Shtator 2020

Dashi Puna: Në shtator do të përjetoni një situatë në punë ose në biznesin tuaj që mund të çojë në ndonjë humbje, vonesë ose ndërlikime të tjera. Vështirë se do të ketë një surprizë në një situatë të tillë dhe ju keni përvojë të mjaftueshme për të reaguar në mënyrë adekuate. Sidoqoftë, vendimet e vështira […]

HOROSKOPI

Horoskopi javor 1-7 Shtator i detajuar/ Kjo eshte shenja me FAT e javes

Dashi Ju do të duhet të merrni një pozicion praktik dhe diplomatik në situata që lidhen me marrëdhënien tuaj miqësore ose profesionale.Këtë javë, ngjarjet nuk do të shpalosen në mënyrën më të lehtë për ju. Pengesa të ndryshme ose rrethana të tjera do të rrisin tensionin në jetën tuaj të përditshme. Demi Nëse keni lindur […]

HOROSKOPI

Daily Horoscope,Aug 26, 2020

Aries-Aug 26, 2020 – The key for you today is to not take things too seriously, Aries. You’ll find that the more you deliberate over a decision, the harder it will be for you to make. You may miss your opportunity while you’re weighing the facts. Be spontaneous. Try something you’ve never tried before. Vary your […]

HOROSKOPI

HOROSKOPI JAVOR 17-23 GUSHT- Mërkuri futet në Virgjëreshë, ja cilat shenjat përfitojnë

Këtë javë planeti Mërkur do të brakstis shenjën e Luanit për të hyrë në atë të Virgjëreshës, duke sjellë mundësi të reja për të gjithë shenajt e tokës. Zbuloni se çfarë kanë parashikuar yjet për të gjitha shenjat më poshtë: Dashi: Çfarë nervash I dashur Dash, Marsi në lidhje me Venusin në një pozitë jo […]

HOROSKOPI

Horoskopi mujor, Gusht 2020

Dashi21 Mars – 19 PrillNëse keni qenë të angazhuar në aktivitete të shumta me kohë të pjesshme, ju gjithashtu keni pasur mundësinë të provoni aftësitë tuaja. Gjatë javëve të ardhshme ju duhet të distancoheni nga kontekstet që i përkasin së kaluarës. Ka ardhur koha të vlerësoni edhe bashkëpunimet e reja. Aspekti i shkëlqyeshëm i Diellit […]

HOROSKOPI

Horoskopi javor nga Paolo Fox, këtyre shenjave do t’u shkojnë punët fjollë në datat 11-17 maj

Dashi: Gjatë kësaj jave, kalimi i Mërkurit në shenjën e Binjakëve do të ndikojë për mirë edhe për ju. Ky planet do t’ju favorizojë në marrëdhënie me të tjerët, sidomos në aspektin profesional. Aty nga e mërkura dhe e enjtja mund të merrni një lajm të mirë. Edhe në aspektin e ndjenjave do të merrni kënaqësi […]

HOROSKOPI

Paralajmërimi i astrologes Meri Shehu: Nga nesër, deri më 7 Gusht…

strologia Meri Shehu ka paralajmëruar të mërkurën nga emisioni “Rudina” të gjithë ata që planifikojnë të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë të mos e bëjnë diçka të tillë deri në fillim të Gushtit, pasi sipas saj kjo “është ters astrologjikisht”. Meri Shehu: Sot fillon një periudhë që vërtetë duhet ta kemi vëmendjen të gjithë. Nuk […]

HOROSKOPI

Emocionionet do të vërshojnë lumë/ Kjo eshte shenja që do të provojnë dashurinë gjatë MAJIT

DASHI:  Ata që janë vetëm, për momentin nuk kërkojnë dashurinë e përjetshme, por dëshirojnë një shoqëri të mirë. Që nga prilli, duhet t’ju ketë ndodhur diçka e re. Kush kërkon konfirmimin e një ndjenje, zyrtarizimin e një historie dashurie, nxitet nga pasiguria, ndaj bëni kujdes të mos gaboni. Nga fillimi i vitit jeni ndjerë paksa […]

HOROSKOPI

HOROSKOPI. Do jetë një ditë e mirë, plot ndjenja dhe emocion…zbuloni çfarë parashikojnë yjet për ju sot

DASHI 21. mars – 20. prill Qetësi e plotë do jetë gjatë gjithë javës në jetën tuaj në çift. Nuk pritet ndonjë pasion i zjarrtë, por as debate te forta. Po u treguat te logjikshëm përherë gjendja do mbetet e mirë. Ju beqarët do doni të filloni menjëherë një lidhje pasionantë, por yjet do ju […]

HOROSKOPI

HOROSKOPI date 10 MAJ i detajuar/ Kjo eshte shenja qe do te marr 1 lajm qe ka pritur prej kohesh

Dashi. Hëna do të ketë ndikim të kundërt dhe do të komplikojë emocionet. Duhet të shmangni përplasjet dhe të përdorni energjinë për të gjetur një marrëveshje. Në punë dhe në sferën financiare do të ketë rikuperim. Demi. Dashuria do të jetë e komplikuar dhe idetë tuaja për partnerin/en nuk do të ndryshojnë. Hëna favorizon dashuritë […]

HOROSKOPI

Horoskopi Vjetor 2020

Dashi Gjatë këtij viti do ketë me të vërtetë ndryshime të mëdha në jetën tuaj. Do jeni gati të ndërmerrni rreziqe, do provoni gjëra të reja dhe rutina do ndryshojë shpejt. Ju që jeni në një lidhje do keni një vit të mrekullueshëm përveç disa debateve të vogla që mund t’iu ndodhin gjate muajit shtator […]