SHOWBIZ

Si e eksitoj Big Mama në prapaskenë Babadimrin?

Big Mama më nuk është ajo që ishte dikur, pasi pamja e saj e jashtme ka ndryshuar dukshëm, sigurisht për të mirë, shkruan.

Këngëtares dhe prezantueses Big Mama, më as që i shkon nofka artistike me të cilen u prezantua që në fillim në skenën muzikore. Më nuk është “Big”.

Besiana, këtë fundvit ishte mjaftë e pranishme, ajo u pa duke e ndezuar atmosferen, duke treguar edhe një herë që është karakter i veçantë.

E, vetëm pak ditë para Vitit të Ri, Bigu pozoj me një Babadimër, të cilit iu ul në prehër. Siç kuptojmë, prapaksneat e setit kanë qenë shumë qesharake, shkruan “Kosovarja”.

Po ua merr mendja çfarë i ka ndodhur Babadimrit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *