SPORT

Shorti i Ligës së Evropës drejtpërdrejt

Ekipet do t’i mësojnë kundërshtarët e tyre në 1/16 e finales në Ligën e Evropës dhe Gazeta Express do t’jua sjellë drejtpërdrejt shortin.

Ju lutem rifreskojeni faqen për t’i parë përditësimet më të fundit.

Çiftet e 1/16 së finales:

Wolverhampton Wanderers – Espanyol

Sporting – Istanbul Basaksehir

Getafe – Ajax

Bayer Leverkusen – Porto

Copenhagen – Celtic

Apoel – Basel

Cluj – Sevilla

Olympiacos – Arsenal

AZ Alkmaar – Lask

Club Brugge – Manchester United

Ludogorets – Inter

Eintracht Frankfurt – Salzburg

Shakhtar Donetsk – Benfica

Wolfsburg – Malmo

Roma – Gent

Rangers – Braga

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *