SHOWBIZ

Shikoni çfarë bëjnë Nora bashkë me vajzën gjatë karantinës

Veçohet si një nga këngëtaret më të kompletuara të estradës.

Që kur hyri në botën muzikore çdo këngë e sjellë nga ajo është shndërruar menjëherë në hit duke e bërë të ketë një karrierë të suksesshme që numëron fansa të shumtë në çdo vend ku ka shqiptar.

Përveç që është shumë e kujdesshme në aspektin profesional ajo gjithmonë ka arritur ta dëshmojë që është edhe nënë e përkryer duke shfaqur kujdes të madh për vajzën e saj Renee, e cila i ngjason shumë asaj sa i për këtë lëvizjeve dhe gjallërisë që e shpreh me anë të videove të ndryshme.

Këto ditë të izolimit këngëtarja po i kalon bashkë me vajzën e saj duke ndarë imazhe tejet të bukura nënë e bijë.

Edhe Renee e shijon çdo moment me nënën, ku së fundmi edhe këto të dyja janë bërë pjesë e ‘tik-tokut’.

Me këtë publikim ato dëshmuan edhe njëherë se po kënaqen duke e shfrytëzuar çdo moment së bashku.

blob:https://www.facebook.com/f805908a-9c56-4568-b029-606383711d4d

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *