SHOWBIZ

Shikojeni Artën, më seksi se kurrë

Aktorja dhe modelja Arta Elezaj ka postuar një foto sonte pas tri jave në rrjetet sociale

Por, Xhakarta e serialit “O sa mirë” shihet e veshur me një fustan të shkurtër derisa ekspozon trupin e saj seksi.

E njohur si njëra prej modeleve që vishet pothuajse njëjtë me modelen e njohur Kendall Janner, Arta ka pasur një mesazh interesant poshtë fotografisë.

“Shikomëni”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, prej rolit të saj në serialin komik, Arta nuk është parë se ka marrë ndonjë rol në ndonjë serial tjetër, përpos që është parë duke shëtitur në vendet më turistike të botës. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *