HOROSKOPI

Shenja më e keqe e horoskopit

Disa shenja të zodiakut konsiderohen shumë kokëfortë, siç janë Binjakët dhe madje edhe Bricjapi. Shenjat e tjera të zodiakut janë shumë flirtuese dhe jo të përkushtuara, siç janë Dashi, Shigjetari, Peshorja madje edhe Ujori.

Sigurisht, çdo shenjë ka urrejtje dhe nuk shoqërohet me shenja të tjera për arsyet e tyre. Por për disa arsye të gjithë kanë gjetur një armik të përbashkët.

Binjakët kanë rezultuar si shenja më e urryer e horoskopit dhe sia prej aryeve janë:

1-Ata kanë tendencën të jenë vazhdimisht të zënë dhe argëtues dhe urrejnë qëndrimin në një vend për një kohë të gjatë.

2-Nuk iu pëlqejnë lidhjet e gjata.

3-Nuk duan mbështetje dhe dashuri nga shenjat e tjera pasi ndihen të vetkënaqur.

4-Simboli i tyre është Binjakët. Ky është një portretizim i mirë i personaliteteve të tyre të dyfishta që ata shprehin te të tjerët.

5-Kanë gjithnjë luhatje humori dhe ndryshojnë mednej shumë shpejt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *