SHOWBIZ

Samanta i shijon ditët në karantinë duke realizuar fotografi atraktive, duke vënë në pah linjat trupore

Këngëtarja e njohur shqiptare, Samanta Karavella, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo ndan shpesh me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj, gjersa këto ditë vetë-izolimi, këngëtarja duket se i ka shfrytëzuar për realizimin e setit të ri fotografik.

Samanta ka publikuar në rrjetin social Instagram disa nga fotografitë e realizuara së fundmi, ku shfaqet mjaft atraktive, teksa vë në pah linjat trupore.

“Dita 8”, shkroi ajo në mbishkrimin e një prej imazheve të fundit, duke treguar kështu se si po i kalon ditët në karantinë.

View this post on Instagram

Day 8 … 📸 @norikuka

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on

E veshur me një kostum të ngushtë ngjyrë vishje, Karavella la të hapur pjesën e kostumit te njëra këmbë e saj, duke marrë kështu një pamje edhe më tërheqëse.

Fotografitë e realizuara nga fotografi Norik Uka janë komentuar në masë të madhe nga ndjekësit e saj.

View this post on Instagram

Day 5… @fashionnova fashionnovapartner

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *