SHOWBIZ

Rita përsëri pozon pa jelek

Këngëtarja Rita Ora ka postuar në orët e mbrëmjes disa fotografi që i ka realizuar sot në oborrin e shtëpisë që ka marrë me qira gjatë pandemisë

Rita Ora ka provokuar përsëri.

Këngëtarja kosovare ka qenë jashtëzakonisht aktive gjatë pandemisë së koronavirusit ku ka postur fotografi tepër seksi nga oborri i një shtëpie me qira që ajo ka marrë në një fshat në Angli.

Sot, këngëtarja është paraqitur me një veshje prapë provokative ku shihet se nuk ka fare sutjena dhe asaj i duken thithkat e gjinjve të saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *