SHOWBIZ

Rita Ora më shumë pasuri se Dua Lipa, publikohet lista e më të pasurve në Britani

Është publikuar lista e artistëve më të pasur nën moshën 30-vjeçare në Britani , dy këngëtaret shqipare në top 10 nga më të pasurit.

Është publikuar lista e të famshmëve më të pasur poshtë të 30-ve në Britani të Madhe.

Kjo listë kryesohet nga këngëtari Ed Sheeran me 200 milionë funta i pasuar nga Harry Styles me 63 milionë.

Ndërsa në këtë listë nuk kanë munguar as këngëtaret shqiptare Rita Ora dhe Dua Lipa.

Rita Ora është renditur në pozitën e 9-të me 20 milionë funta, ndëra Dua Lipa në vendin e 11 me 16 milionë.

Kujtojmë që Dua pak ditë më parë ka aplikuar për të regjistruar emrin e saj si markë e që kjo mund t’i sjell pasuri marramendëse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *