SHOWBIZ

Rita e zjarrtë dhe shumë provokuese në fotot e fundit në bikini

Rita Ora duket se sërish ka zgjedhur bikine të vogla për trupin e saj.

Këngëtarja me origjinë shqiptare e me famë në të gjithë botën, Rita Ora, këto ditë të nxehta ka zgjedhur që t’i shijojë duke marrë reze dielli.

Bukuroshja bionde, e cila është gjithnjë shumë aktive në rrjetet sociale, edhe kësaj here nuk  i ka zhgënjyer fansat e saj, kryesisht ata meshkuj, me fotot që ka bërë publike në Instagram.

Rita shfaqet me bikini dhe tejet provokuese duke vënë në pah linjat e saj trupore… E sigurisht komentet dhe pëlqimet në këto foto ishin të shumta!

View this post on Instagram

Me: hey what you reading? You: ffs

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *