SHOWBIZ

Rina me pantollona të bardhë e të brendshme të portokallta

Veshja i ka zbuluar shumë reperes.

Reperja e njohur shqiptare, Rina Balaj, kohët e fundit është komentuar shumë lidhur me ndryshimin drastik për sa i përket formave trupore.

Në klipin e fundit në bashkëpunim me të dashurin e saj Sin Boy, Rina u shfaq tejet seksi.

Reperja nuk po ndalet me publikimin e imazheve të tilla as tani. Në imazhin e fundit të publikuar në Instagram veshja e tejdukshme i ka zbuluar të brendshmet.

Rina dukej joshëse dhe me stil.

View this post on Instagram

@alphapoporiginal 🦅

A post shared by Rina (@isyourgirlrina) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *