SHOWBIZ

Publikohet kënga bashkëpunim i Dhurata Dorës me Maitre Gims

Dhurata Dora vjen në një këngë bashkë me artistin e njohur francez, Maitre Gims.

Është publikuar kënga këngëtarit francez, Maitre Gims me këngëtaren shqiptare Dhurata Dora dhe Dj Assad.

Këna ka titullin “Te quiero” dhe është pjesë e albumit më të ri të Gims.

Kënga është publikuar vetëm në versionin ‘audio’.

Dhurata ka arritur që të fitojë pëlqimin e madhe në muzikën franceze, pas bashkëpuimit me Soolking, që solli superhitin ‘Zemër’, shkruan Gazeta Express.

Ndërsa Maitre Gims është njëri ndër artistët më të njohur e më të dashru francez, i cili numëron hitet si: “Est-ce que tu m’aimes ?”, “J’me tire” e “Bella”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *