SHOWBIZ

Pasi Arbana tregoi se eshte ne pritje te nje bebe flet per here te pare Eduarti/ Ja cfare thote ai

duart Grishaj dhe Arbana Osmani do të bëhen prindër së shpejti.  Lajmin e bukur e dha Arbana më 7 Maj, në ditëlindjen e përbashkët të çiftit.

I ftuar në rubrikën “E diella Proces” në “E diell”, ku foli ndër të tjera edhe për rinisjen e programit “Dua të të bëj të lumtur” , Eduarti foli për herë të parë edhe për fëmijën që presin së bashku dhe profesionin që do të dëshironte të kishte.

“Nëse është vajzë, le të bëhet regjisore. Nëse është djalë, le të bëhet futbollist meqë jemi këtu te Procesi,” tha Grishaj.

Me sa duket, Arbana është ende në fillimet e shtatzënisë dhe ende nuk dihet gjinia e bebit ose kanë vendosur ta zbulojnë në një mënyrë speciale për publikun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *