HOROSKOPI

Do të keni një kontratë të re pune/ Astrologia Meri jep lajmin e madh për këtë shenjë horoskopi

Dashi Sot do kuptoni qe keni humbur nje person te dashur ne planin erotik ne momentin qe keni refuzuar te investoni me shume shpirterisht dhe ekonomikisht Sollet pasiguri dhe do mbillni ndarje Demi Sot do merrni vendime te papritura ne lidhje me nje ndryshim te planeve apo qellimeve tuaja Kjo do ndikoj ne marredheniet tuaja […]

HOROSKOPI

Paolo Fox thotë se kjo shenjë do ketë ndryshime drastike me 22 shtator

DASHI: Të menaxhoni sa më mirë situatat në vendin tuaj të punës s’është aspak e lehtë. Edhe nëse jeni në pozicion drejtues apo keni përgjegjësi të mëdha, shpeshherë e gjykoni pozicionin tuaj në mënyrë drastike. Ju kërkoni gjithnjë pushtet absolut, por duhet të kuptoni se jo gjithmonë mund ta arrini. Nëse jeni thjesht nëpunës, po […]

HOROSKOPI

Astrologia Meri paralajmëron për ndryshime në datën 15 Shtator

Te gjitha shenjat duhet të bëjnë kujdes në mes të Shtatorit, ku Mërkuri në shenjën e Peshores do të bëjë një katërkëndësh të vështirë me Plutonin nga Bricjapi. Këtu mendimet, idetë nuk do gjejnë një zgjidhje, çështjet shëndetësore, çështjet ligjore do të marrin pak vështirësi, humbje, kontradikta, strese, paqartësira. Renditja e shenjave nga ajo me […]

HOROSKOPI

Demi i pari, Gaforrja e Fundit/ Astrologia Meri paralajmeron per ndryshime ne daten 15 Shtator

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK I MUAJIT SHTATOR 2020 Te gjitha shenjat duhet të bëjnë kujdes në mes të Shtatorit, ku Mërkuri në shenjën e Peshores do të bëjë një katërkëndësh të vështirë me Plutonin nga Bricjapi. Këtu mendimet, idetë nuk do gjejnë një zgjidhje, çështjet shëndetësore, çështjet ligjore do të marrin pak vështirësi, humbje, kontradikta, strese, paqartësira. […]

HOROSKOPI

Gratë me këtë shenjë horoskopi janë më interesantet në një lidhje

Edhe pse çdo shenjë e zodiakut është padyshim shumë interesante dhe çdo grua ka një bukuri të parezistueshme në vetvete, sidoqoftë disa syresh prej tyre janë më të dallueshme! Janë më interesante dhe më të veçanta se të tjerat për arsye nga më të ndryshmet. Peshqit Gratë e kësaj shenje janë tërheqëse për nga natyra […]

HOROSKOPI

Letrat e fatit, zgjidhni një prej tyre dhe zbuloni çfarë fshehin ato për ju

Zanat janë krijesa magjike dhe fantastike që gjatë jetesës së tyre në këtë botë na ndihmojnë të përdorim Energjitë e Universit falë këshillave të tyre të dobishme. Potenciali ynë i vërtetë shpesh injorohet nga ana racionale e mendjes sonë dhe kjo është arsyeja pse Zanat vijnë në shpëtimin tonë. Tani shikoni foton, zgjidhni një kartë […]

HOROSKOPI

Zbuloni surprizat e kësaj fundjave që kanë rezervuar yjet për secilën shenjë

Dashi Ju do të dëgjoni shumë ndjesi që këndojnë në zemrën tuaj dhe sensualiteti që do të lëshoni do të jetë shumë. Mos hezitoni dhe përpiquni t’i bëni dëshirat tuaja të vërteta.Me Ujorin dhe Shigjetarin mirëkuptimi mund të funksionojë shumë mirë Ndërsa me një person që i përket shenjës së Peshores do të keni përplasje. […]

HOROSKOPI

Astrologji/ fati sipas kalendarit, zbulon shenjen me ndryshime drastike ne daten 22 Shtator

DASHI: Të menaxhoni sa më mirë situatat në vendin tuaj të punës s’është aspak e lehtë. Edhe nëse jeni në pozicion drejtues apo keni përgjegjësi të mëdha, shpeshherë e gjykoni pozicionin tuaj në mënyrë drastike. Ju kërkoni gjithnjë pushtet absolut, por duhet të kuptoni se jo gjithmonë mund ta arrini. Nëse jeni thjesht nëpunës, po […]

HOROSKOPI

Parate, puna dhe dashuria/ Horoskopi i detajuar i gjysmes se dyte te vitit 2020, paskemi lajme

Astrologët parashikojnë një seri ndryshimesh në jetën e Bricjapëve, të cilët do të kenë fitime financiare. Beqarët e shenjës së Dashit dhe Akrepit do të kenë mundësinë të bien në dashuri në pjesën e dytë të vitit. Ky vit do të jetë i shkëlqyer edhe për Demin, ndërsa Luanët do të shijojnë shëndet të mirë […]

SHOWBIZ

Ronela duket joshëse në bikine

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, është duke shijuar disa ditë të mira pushimi në Jug të Shqipërisë. Ajo është duke kaluar disa ditë të mira pushimi, pas një vere të ngjeshur me punë rreth projekteve muzikore. Duke qenë shumë e ndjekur në rrjetet sociale, Hajati nuk heziton që në të shumtën e rasteve të […]