SHOWBIZ

Oriola, superseksi në paraqitjen e fundit

Modelja shqiptare, Oriola Marashi nuk duket se është duke e shqetësuar shumë pandemia globale

Oriola Marashi nuk është duke u kujdesur fort për pandeminë globale koronavirus.

Këtë ajo e tregon me fotot e fundit ku sonte është paraqitur në një shkretëtirë e ku tregon gjoksin e saj seksi.

Ajo shihet në një ranç të kuajve dhe ka një thënie interesante nën këtë foto.

“Në perandorinë e shkretëtirës, uji është mbreti dhe hijet janë princesha”, ka shkruar ajo. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *