SHOWBIZ

Oriola Marashi tregon gjoksin në të brendshme, sa seksi

Modelja shqiptare, Oriola Marashi ka postuar sonte një foto ku shihet vetëm në të brendshme

Ajo ka reklamuar kështu gjoksin e saj seksi derisa ka thënë se fotografitë do të jenë pjesë e një kampanje të saj për të brendshme.

Ndryshe, Oriola vazhdimisht është e angazhuar në fotosesione.

Ajo tashmë ka shkruar se ka kontrata me disa firma të njohura të modës për reklamimin e bikineve dhe të brendshmeve të ndryshme. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *