SHËNDETËSI

Oriola Marashi duket bukur gjatë shëtitjes

Modelja e njohur  shqiptare, Oriola Marashi, arrin të tërheqë interesimin e fansave pas çdo postimi që bën.

Ajo është aktive në rrjetet sociale, duke ndarë me 406 mijë ndjekësit e saj momente të lumtura nga përditshmëria e saj.

Bukuroshja brune vazhdon të mbetet njëra nga më të komentuarat sa i përket linjave të saj trupore dhe pozave provokuese.

View this post on Instagram

.

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Oriola ka publikuar një fotografi ku shihet se ka dalë për një shëtitje të lirë. Me një makijazh të lehtë, ajo kishte veshur pantallona me ngjyrë rozë ndërsa në anën e sipërme një bluzë të zezë.

Oriola tashmë ka thyer kufijtë shqiptarë, duke u bërë imazh i brendeve të njohura botërore, gjë e cila po e bën edhe më të kërkuar në tregun e modelingut.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *