SHOWBIZ

Olta Gixhari pozon me këmbët e ngritura lartë

Është një nga aktoret më të talentuara dhe më seksi shqiptare.

Olta Gixhari nuk harron që krahas profesionit, të ua përkujtoj adhuruesve të saj edhe fizikun joshëse që ka.

Aktorja nga Shqipëria në këto ditë karantinimi po shfrytëzon momentin që të sjell disa fotografi seksi nga fotosesionet e realizuara kohë më parë.

Së fundi biondina bukuroshe ka sjellur një foto tejet të “nxehtë”, e veshur në të zeza, të kombinuara me taka të kuqe, ajo shihet me këmbët e ngritura lartë.

Olta dukej në formë të mirë dhe mjaft atraktive, teksa vuri në pah linjat e saj mahnitëse.

Ndryshe, Olta këto ditë të izolimit po i kalon në Spanjë pranë të dashurit të saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *