SHOWBIZ

Nora shfaqet me një këmishë transparente, tregon gjoksin

Këngëtarja Nora Istrefi është shfaqur sonte tepër seksi në një foto që ajo ka postuar në rrejtët sociale 

Ajo është parë e ulur në një krevat derisa ekspozon njërin prej asteve të saj kryesore, gjoksin .

Duket se këngëtarja është në një studio muzikore. 

Nuk dihet se a do ti bashkohet edhe Nora këngëtarëve të tjerë në Kosovë, të cilët i kanë shpeshtuar këngët në fund të këtij viti. 

Ndryëshe, pos muzikës Nora në verë i dha fund lidhjes me Robert Berishën me të cilin ka edhe një vajzë. 

Megjithatë, infromacionet e fundit thonë se Roberti dëshiron të ribashkohet me këngëtaren dhe se ende e do atë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *