SHOWBIZ

Mozzik e Loredana kalojnë Bajramin bashkë

Mozzik kishte disa muaj pa takuar vajzën e tij Hanën, dhe gjatë javës që shkoi ai udhëtoi drejt shtetit zviceran.

Ai gjatë mëngjesit të sotëm ka ndarë disa fotografi me të bijën për të uruar festën e Bajramit, dhe minuta më vonë Loredana po ashtu ndau disa postime nga i njëjti ambient.

Duket se dyshja për hirë të vajzës kanë vendosur që ta kalojnë këtë ditë së bashku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *