SHOWBIZ

Morena Taraku paralajmëron këngën e re lidhur me ‘lokacionin’: Për të gjithë ata që dëshirojnë të merren me mu

Këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, kohëve të fundit ka qenë ndër emrat më të përfolur në faqet rozë.

Kjo pas publikimit të disa audio-incizimeve, ku pretendohej se ajo fliste me dikë me të cilin ka qenë në lidhje, përkundër se nuk ka dhënë ndonjë sqarim deri më tani.

Së fundmi, duket se 25-vjeçarja të gjitha ato që nuk i ka thënë do t’i përmbledhë në projektin e ri muzikor, i cili pritet të prezantohet së shpejti para publikut.

Këtë e ka bërë të ditur me anë të një postimi të publikuar në llogarinë zyrtare, Instagram, teksa shfaqet në shtëpinë e saj super-luksoze në Turqi.

“Bëhuni gati, kënga e re për ty, e për krejt ata që dojnë me u marrë me mu”, ka shkruar krahas imazhit artistja nga Peja.


Ndërkohë që, të shumta kanë qenë edhe reagimet në hapësirën për komente meqenëse është e ndjekur nga një milion njerëz vetëm në Instagram.

E njëjta këtë kohë është duke e shijuar mjaft shumë në Turqi, atje ku tashmë ka zhvendosur të gjitha aktivitetet e saja.

Sa i përket projekteve muzikore, “Missed Call” mban titullin kënga e fundit që e solli në tetor të vitit të kaluar dhe u prit shumë mirë nga publiku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *