SHOWBIZ

Morena, poza seksi buzë pishinës

Bukuroshja dhe këngëtarja kosovare, Morena Taraku është shfaqur tepër seksi buzë një pishine

Bukuroshja, e cila ditë më parë ishte parë afër babait të saj në spital të cilin e ushqente, sot është parë buzë një pishine duke e vazhduar luksin e saj.

E në krah ajo ka pasur një çantë Louis Vuitton.

Morena ditë më parë ka lansuar këngën e saj më të re, “F… Your Location”, që është një dis i saj për fansat që ia përmendin asaj një thënie nga një audio incizim ku ajo thotë “Qoma lokacionin”, një mashkulli.

Morena, po ashtu gjatë pandemisë është duke u përkujdesur për babin e saj  i cili është sëmurë dhe gjendet në një klinikë në Turqi. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *