SHOWBIZ

Modelja ruse kërkon shoqëri për të kaluar kohën në izolim (Foto)

Maria Liman kërkon shoqëri gjatë ditëve të karantinës.

Modelja ruse Maria Liman mori vëmendjen e publikut gjatë kampionatit botëror “Rusia 2018”, shkruan lajmi.net.

Tashmë, ajo është emër shumë i ndjekur në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen aspak fotografitë provokuese.

Gjatë ditëve të karantinës, Maria duket se është mërzitur në shtëpi, andaj kërkon dikë që t’i bëjë shoqëri.

“Bukuroshja e fjetur po kërkon një princ. Ku është ky kurajoz, që do të më ndihmoj të mposhtim koronavirusin?”, shkroi Maria në Instagram.

Natyrisht që këto fotografi dhe mbishkrimi që ua la nxitën komente të panumërta nga ana e ndjekësve të saj, të cilët ‘lajmëroheshin’ për shoqëri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *