SHOWBIZ

Melinda shfaqet me të pasme gjigante

Reperja Melinda Ademi është rikthyer më e fortë se kurrë pas lehtësimit të masave kundër koronavirusit

Reperja, ka postuar gjatë vikendit disa fotografi ku të tregon të pasmet e saj “rrumbullake” derisa bën poza provokative në një veshje të shkurtër.

Kënga e fundit e Melindës, “24 Bars” është klikuar më shumë se 5.1 milionë herë në youtube dhe është padyshim njëra prej këngëve më të mira pas lehtësimit të masave kundër COVID-19.

Tani, reperja është duke u përgatitur për projekte të reja që pritet ti lansojë gjatë verës. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *