SHOWBIZ

Majlinda zhvishet para kamerës pa përtesë

Modelja e njohur Majlinda Zeka vazhdon të mbetet cak i medieve rozë

Me bukurinë që e posedon, ajo ka arritur të konsiderohet si një nga femrat më hot të showbizit shqiptar, shkruan “Kosovarja”.

Nuk i lë anash as provokimet e shumta, duke zbuluar shumë nga asetet trupore.

Së fundmi ajo pozoj me një këmishë e cila është krejt e hapur tek gjoksi.

Kaq e thjeshtë dhe e bukur di të jetë ajo, apo?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *