SHOWBIZ

Luana vjen si luaneshë me fotosesionin e radhës

Moderatorja dhe këngëtarja shqiptare ka postuar në rrjetet sociale një fotosesion të ri që duket se vjen nga fotot që ajo ka realizuar në fotot e fundit

Edhe në këto foto ajo paraqitet në një fustan të zi derisa poshtë tyre ka shkruar “Luanesha”.

Kënga e fundit e Luanës erdhi në kohë të koronavirusit dhe quhet “Pa panik”.

Përpos këngës Luana ka qenë e angazhuar edhe në disa projekte televizive në Shqipëri, por pandemia ka bërë që për momentin këto projekte të pezullohen. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *