HOROSKOPI

Lorena ndryshe dhe seksi, del pak nga karantina

Modelja kosovare në SHBA, Lorena Haliti ka treguar edhe njëherë asetet e saj

Ajo ka qenë e vetizoluar për një kohë por duket se lehtësimi i masave që ka bërë qeveria e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka bërë që ajo të del pak nga karantina dhe të shijojë rrezet e diellit.

Këtë ajo e ka bërë edhe sot ku është parë duke marrë diell derisa është fotografuar nga një fotograf profesionistë.

Lorena gjatë kësaj jave ka qenë më aktive dhe këtë e ka bërë pikërisht pasi që SHBA lehtësojë masat kundër koronavirusit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *