SHOWBIZ

Loredana befason me reagimin ndaj reperit me të cilin po flitet se është në lidhje

Loredana Zefi i ka habitur të gjithë me veprimin e fundit.

Në media po qarkullon një lajm se Loredana Zefi me gjasë ka nisur një lidhje dashurie me reperin gjerman, Bonez MC, shkruan lajmi.net.

Ndonjë reagim nga Loredana për të folur direkt për këtë çështje nuk ka pasur mirëpo një veprim i saj ndaj tij i ka habitur të gjithë.

Loredana i ka publikuar disa Instastory në të cilat Bonez shihet duke performuar dhe vetë reperja e ka etiketuar duke i vendosur edhe një zemër postimit.

A e gjeti me të vërtetë dashurinë pas ndarjes nga Mozzik mbetet të miret vesh shumë shpejtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *