SPORT

Liverpooli rivalizon Real Madridin për Soumaren

Jurgen Klopp e ka bërë prioritet përforcimin e mesfushës për afatin kalimtar veror te Liverpooli.

Trajneri gjerman nuk është i kënaqur me James Milnerin dhe Jordan Hendersonin, andaj në verë planifikon t’i shesë që të dy.

Diario Sport raporton se The Reds po tentojnë të transferojnë anëtarin e Lille, Boubakary Soumare, që po ashtu kërkohet edhe nga Real Madridi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *