LAJME

LAJMËROHET RADIKALI I VV-SË, BËN THIRRJE PËR ZHBËRJEN E GJITHÇKAJE NË KOSOVË

Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Hysamedin Feraj, ka bërë thirrje të çuditshme e ndoshta edhe qesharake.

Ai në rrjetin e tij social Facebook, ka deklaruar se populli shqiptar duhet ta rithemelojë shoqërinë nga e para dhe të ndryshohet gjithçka, transmeton Gazeta Insajderi.

Ai tutje ka tentuar të filozojë paksa lidhur me vendimin e Gjykatës Kushtuese ku shtruar pyetje se po të kishte Gjykatë Kushtuese, a do duhej paditur vendimi i saj në po në këtë gjykatë./Insajderi/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *