SHOWBIZ

Kylie Jenner poza bombastike me miken e ngushtë, çmendin Instagramin

Kylie Jenner është një nga personazhet më të njohura në botën e rrjeteve sociale.

Ajo ndiqet nga më shumë se 164 milionë fansa në llogarinë e saj në Instagram, duke qenë ndër më të ndjekurat në botë.

Jenner me paraqitjet e saj publike, që vazhdimisht i bën, kujdeset që gjithnjë të duket në formën më të mirë dhe të ‘provokojë’ publikun.

Së fundmi ajo ka pozuar përkrah mikeshës së saj Anastasia Karanikolaou, duke “ngritur” temperaturat me një paraqitje mjaft provokative në bikini, derisa ekspozonin linjat bombastike trupore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *