SHOWBIZ

Kylie Jenner me veshje tejet provokuese tregon format

Kylie Jenner padyshim se është një nga femrat më atraktive dhe më të ndjekura nëpër rrjetet sociale në të gjithë botën.

Ajo është një nga femrat që shquhet për format bombastike trupore.

Jenner është gjithashtu motra e vogël e Kim Kardashian-it, gjë që e ka shtuar dhe rritur edhe më shpejtë famën e saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa fotografi mjaft provokative, duke vënë në pah linjat e saj bombastike, me çrast edhe njëherë e ka dëshmuar se është një nga femrat më ‘hot’ në botë.

View this post on Instagram

save a spot 4 me 🦋

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *