SHOWBIZ

Kim shfaqet në Malibu me forma superseksi

Kim Kardashian është larguar nga izolimi dhe është shfaqur në Malibu! Ylli amerikan është parë në bikine të vogla derisa ajo është larguar për herë të parë nga izolimi pas tetë jave për të pushuar buzë një plazhi.

Madje për këtë thuhet se Kim ka pasur disa tensione me Kanye West në vetizolim.

Kim Kardashian ka treguar këtë gjë me disa storie në Instagram ku është zgjuar në orën shtatë të mëngjesit për të ushtruar në shtëpi me trajneren e saj personale, Melissa Alcantara edhe pse ajo është izoluar nga COVID-19.

Puna e madhe i është paguar asaj pasi që 39 vjeçarja është shfaqur tepër seksi dhe në formë derisa ka pozuar në bikine afër shtëpisë që ka marrë me qira në Malibu e ku ajo shfaqet seksi.

Gruaja e Kanye Ëest, e cila ka katër fëmijë – North, Saint, Chicago dhe Psalm – ka treguar belin e saj të hollë dhe trupin seksi derisa është parë për herë të parë jashtë shtëpisë së saj pas afro tre muaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *