SHOWBIZ

Kida ka gati një befasi të madhe për fansat

Moti ishte projekti i fundit nga këngëtarja shumë e pëlqyer për publikun, Kida.

Kënga u publikua në fundin e vitit 2019 dhe që nga atëherë nuk kemi dëgjuar projekte të reja nga këngëtarja.

Duet me Ledrin, këngë solo e shumë spekulime lakuan nëpër media vazhdimisht emrin e Kidës.

Së fundmi ajo ka nënshkruar edhe një kontratë të re muzikore me shtëpinë e muzikës ndërkombëtare “Sony”.

E, kur pritej një pauzë dhe strategji e re nga ajo, se a do të vijë me këngë shqip apo në gjuhën angleze, Kida e thyen heshtjen duke postuar një foto me mbishkrimin “A jeni gati për një surprizë?”

View this post on Instagram

ready for a surprise? 🤪

A post shared by KIDA (@kida) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *