SHOWBIZ

Kështu i del ”gjiri” Bleonës gjatë xhirimit të videoklipit

Këngëtarja Bleona Qerreti ka bërë sot një paraqitje tepër interesante

Ajo ka paralajmëruar se do të lanson një këngë të re më 8 mars, një këngë që do të quhet “Haters”.

E pas paraqitjes se saj me veshje të tejdukshme në Paris, Bleona ka postuar sonte një video ku përpak se veshje nuk e tradhton.

View this post on Instagram

#Haters #BTS out on March 8th 🖤

A post shared by Bleona (@bleona) on

Madje në një moment aty shihet se këngëtares i del gjoksi jashtë.

Këngëtarja, ka zgjedhur që të jetë më aktive këtë vit dhe këtë e tregon aktivizimi i saj në rrjetet sociale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *