SHOWBIZ

Kështu e uron i dashuri milioner Genta Ismailin për ditëlindje

Genta Ismajli sot feston ditëlindjen dhe ka mbushur 36 vite jetë.

Këngëtarja ndryshe nga herët e tjera për shkak të pandemisë është e detyruar të festojë ditëlindjen ndryshe nga vitet paraprake, por këtë ditë të veçantë për të po e zbukurojnë urimet nga më të dashurit e saj.

Dhe njëra nga to është sigurisht nga i dashuri i ri, turku Usta Hysein.

Milioneri turk ka ndarë në Instagram një fort të Gentës dhe e ka uruar me fjalët më të ëmbla: “Urime ditëlindjen dashuria ime, të dua shumë” – ka shkruar Usta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *